Co powinieneś wiedzieć przed zakupem złota ?

 

 • Jak zakupić złoto ? – Skontaktuj się z administratorem na naszym Discordzie w celu omówienia ceny oraz realizacji zakupu złota.

 • Jak długo trwa dostawa złota na moje konto ? – W najlepszym przypadku to 15 minut. Maksymalnie, 24 godziny.

 • Ile zyskuję kupując na Cyber-Tank.pl ? – Płacisz dokładnie 50% mniej niż w oficjalnym sklepie. Jeżeli korzystasz z Cyber Tank lub kupiłeś już kiedyś u nas złoto, możesz liczyć nawet na zniżki sięgające 60% 🙂

 • Czy to prawda że mogę za to otrzymać bana ? – Nie. Ban jest możliwy jedynie w momencie cofnięcia płatności a od niedawna w regulaminie Wargaming jest napisane:

  „Zaznaczamy, że w trakcie procesu zakupu, wyraziłeś zgodę na natychmiastowe dostarczenie zakupionych dóbr i tym samym na utratę prawa do wycofania się z transakcji.”

  Jak widać, „cashback” czyli zwrot pieniędzy za zakupione złoto jest niemożliwy. Wniosek ? Masz pewność że nie otrzymasz blokady ponieważ cała kwota wpływa na konto Wargaming i tam pozostaje na stałe.

 • Skąd mam mieć pewność że nie zostanę oszukany ? – O wiarygodność naszych usług możesz zapytać użytkowników na naszym forum 🙂

 • Jakie dane są wymagane abym mógł otrzymać złoto ? – Skontaktuj się z administratorem lub moderatorem na naszym Discordzie a dowiesz się wszystkiego.

 • Moja karta kredytowa/debetowa lub konto PayPal jest przypisana/e do mojego konta Wargaming ponieważ dokonywałem już zakupy z użyciem tej karty lub konta PayPal. To nie przeszkadza ? – Zanim zakupisz złoto na naszej stronie powinieneś odłączyć kartę płatniczą oraz odłączyć konto PayPal od swojego konta Wargaming ponieważ podczas zakupu złota przez nas na Twoim koncie, kwota za złoto zostanie pobrana z Twojej karty lub konta PayPal a nie z naszego źródła finansowania – a tego byśmy nie chcieli. Zobacz jak odłączyć kartę płatniczą od swojego konta Wargaming / jak odłączyć konto PayPal od swojego konta Wargaming.

 • Skąd mam być pewny że osoba która dokonuje płatności nie ukradnie mi konta ? – Operacje doładowania złota dokonuje administrator projektu Cyber Tank – zaufana osoba. Jeżeli mimo to masz wątpliwości co do bezpieczeństwa, zachęcamy do zapoznania się z zabezpieczeniami kont Wargaming ID o których mowa jest na oficjalnej stronie World of Tanks. Nieważne jaka osoba ma dostęp do konta – jeżeli konto jest odpowiednio zabezpieczone poprzez przypisany numer telefonu oraz przypisane serwisy społecznościowe, nikt nie ma możliwości dokonać nie-autoryzowanej operacji takiej jak zmiana hasła, adresu e-mail itp.

 • Czy mogę grać na swoim koncie podczas oczekiwania na złoto ? – Pewnie. Logujemy się wyłącznie jednorazowo do sklepu premium przez przeglądarkę w celu dokonania zakupu złota.

 • Czy po otrzymaniu złota muszę zrobić coś jeszcze ? – Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa powinieneś zmienić hasło dostępowe do swojego konta po otrzymaniu złota.


Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami ! Forum / [email protected]

Translate